| Miruna1234 a întrebat:

Ma ajutati cu ceva? Va rog din suflet!
Particip la concursurile de pe site-ul facebookb Pariu cu viata.
Si as vrea ca atunci cand rog pe cineva sa imi dea like sa ii dau linkul cu pagina pe care se afla direct comentariul meu. sa nu mai stea sa caute in atatea comentarii.
Gen asa : http://m.facebook.com/....../story.php ( asta este demult si l-am primit de la o fata sa ii dau like )
Imi explicati si mie cum sa fac sa imi apara direct pagina!
pls :o3. ( si sa nu imi spuneti sa apas Ctrl+f ca nu este ceea ce imi trebuie )
Multumesc.
Va rog cat mai urgent Funda

4 răspunsuri:
| Maya_deci_1993 a răspuns:

Dai pe pafina. dai clik dreapta unde scrie cum se numeste pagina si dai copy shortcut si pe urma dai clik pe cui vrei sai trim linkul si dai paste tongue

| Miruna1234 explică (pentru Maya_deci_1993):

Nu inteleg. Cum adica „ dai click dreapta unde scrie cum se numeste pagina " :-s

| Maya_deci_1993 a răspuns (pentru Miruna1234):

Acolo unde scrie pariu cu viata sau cu se numeste pagina aia dai clik dreapta si iti arata acolo...

| Miruna1234 explică (pentru Maya_deci_1993):

Vreau sa imi apara direct asa pagina : http://m.facebook.com/....../story.php daca folosesti Internet explorer