| May2202 a întrebat:

Mă atrage profilul de științe sociale și as vrea sa îl fac la lsn, Sunt din Brașov
Îmi puteți spune dacă se merita sa merg la acest liceu în ciuda faptul ca este un liceu axat pe științele naturii sau nu are legătură? Va rog detalii

2 răspunsuri:
| pinkpityc a răspuns:

Carte poți face oriunde depinde sa fi tu cat mai serios, iar profilul pe care mergi este cel mai bun după părerea mea pentru ca are cel mai ușor bac, însă trebuie să poti învață ușor și trebuie sa fi și cat de cat bun la limbile străine succes

| May2202 explică:

@pinkpityc dacă se intra cam cu 8.50 nu înseamna ca e slab nu?