| IlegalSmile a întrebat:

Ma joc jocul asta http://www.ejocurigratis.ro/games/14/sherwood-dungeon.ht ml si ma intrebam daca stiti ce se face cu diamantele? Funditz@

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi dai hack de gold pentru 4 story iti spun ce faci cu ele ca si em n cont de lvl 55

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ele se cresc armele si iti cumperi harti dupa care faci arme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu stiu despre ce diamante este vorba da-mi un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu stiu despre ce diamante este vorba dami un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi harti pentru arme si upgradezi armele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In portalul cu unicorni este un magazin de pergamente si semne pe diamante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum sa-mi iau animale fara cont dati-mi un raspuns

| Raptorz a răspuns:

Multe jocuri sunt facute asa,, la misto,, si te stresezi mult apoi iti pierzi nervi si spargi monitorul sau altceva.
Sfatul meu este sa joci jocuri online
Exemple:
S4League
4Story
Metin2
WolfTeam
LastChaos
PerfectWorld
NeedForSpeedWorld
Pe acestea le-am jucat eu

| sysica a răspuns:

In teleporturile 9 si 10 la una din casele acelea vei gasi o vanzatoare/vanzator si cu diamantele acelea cumperi acele ''harti'' la care cu ajutorul runelor (literelor) pe care le cumperi poti face arme.

| nareil a răspuns:

Fara un cont nu poti sa-ti iei animale.

| denyyysaa a răspuns:

Lupti cu monstri