| UnunderstoodArtistHere a întrebat:

Ma plictisesc de moarte in vacanta....Cand nu aveti nimic electronic la indemana sau prieteni cu care sa stati ca faceti?

8 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Venim aici, pe TPU, si vazand intrebari din astea ne consolam cu gandul ca mai sunt si altii ca noi!happy

| fuzzer a răspuns:

Uita-te la un film bun, citeste o carte, asculta muzica, invata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma plimb prin casa

| TashaUhm a răspuns:

E a5a intrebare de genul asta la care raspund`!
Dorm, frate`! Non-stop`!

| Natyyyyy a răspuns:

Nu stiu, sunt foarte multe de facut! happy Trebuie doar sa cauti. Sa muncesti pentru tine. Sa te gandesti la o noua idee, sa faci monopoly in viata reala., Sa mergi la film la mall. Sau sa vezi un film la tine acasa, Sa te plimbi prin parc cu prietenii, Sa citesti o carte. Sau un e-book. Sau articole de pe net, Sa te uiti la TV/youtube si multe altele! :* Bafta si noroc! Fundita?

| Cannondale31 a răspuns (pentru Natyyyyy):

Unu la mana, nu are niciun dispozitiv electronic, a si specificat, asa ca nu are cum sa aiba acces la YT, doi la mana, spune ca nu are prieteni unde este acum, cum ai vrea sa mearga la plimbari cu prietenii in parc sau la mall la film?

| UnunderstoodArtistHere explică (pentru Cannondale31):

In sfarsit unul care e atent...Bv,i-ai lamurit pe ceilalti dar tot n-ai raspunstongue

| Faraidei a răspuns:

Citeste o carte O.o, deseneaza, picteaza, scrie ceva, gatestewinking, fa poze pe afara.