| ImHappyRightNowxoxo a întrebat:

Ma plictisesc ingrozitor! Ce sa fac?
Cea mai buna idee va avea funda

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

TPU e cea mai bună soluţie anti-plictiseală.

| noktambul a răspuns:

Masturbeaza-te laughing

| COOLboY a răspuns:

Http://www.ziare.com/......sti-823820

Sper ca te va ajuta. Funda :D:D:D:D:D:D?

| BlackR0se a răspuns:

Uita.te la un film.
Iesi la cofetarie/strand/la padure cu prietenii
Asculta muzica
Citeste o carte
Incepe sa scrii o carte/poveste
Fa.ti un blog
Coafeaza-te si imbraca-te cu toate hainele mamei laughing
Hmm...invita pe cineva la tine
Mergi in parc cu vreo colegawinking

| YoYoLicious a răspuns:

Eu de plictiseala am inceput sa-mi instalez programe in pc, am deschis photoshop ul si m-am apucat de editat, chiar daca nu mi-a iesit nimic. Acum cred ca o sa ma duc sa citesc o carte si mai tarziu imi chem prietenii sa jucam remi, carti sau mima. eventual, pana mai trece timpul, poate ma duc si pana la magazin sa mi iau ceva, mai fac miscare, imi mai aerisesc creierul...

| Mary2011 a răspuns:

Toata vara aceasta ai foarte multe lucruri de facut : poti sa iti cumperi un animal de companie ( un catel, un papagal ) cu care te poti juca si sa iti petreci timpul liber, poti sa citesti o carte, sa faci multe poze big grin, sa te duci la bunici sau la verisori tai. Sper ca ideiile mele te vor ajuta. MUlt succes.