| alice_2941 a întrebat:

Buna`!happy
ma plictisesc ingrozitorcrying
vreo idee ceva?
sa`mi omor plictiseala love strucksadhappy
te kiss!
alice`!

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Probeaza o gramada de haine si alege-ti tinuta pe o saptamana sau chiar mai mult(stiu ca pare plictisitor dar este foarte fun:)))asculta muzica, raspunde la intrebari pe TPU, fa-ti ordine in camera, mergi intr-un mall si chiar daca nu iti permiti sa-ti iei ceva te poti plimba si o zi prin toate magazinele, te mai uiti la preturi, mai vezi ce se poarta.:)Vorbeste cu prietenii pe mess, dezleaga rebusuri, joaca sah pe calculator, fa teste de personalitate:
http://www.psihoteste.ro/wp/
http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste-online
Pe frigul asta din pacate nu prea mai poti sa mergi in parc ar poate fi la fel de distractiv sa stai acasa la caldura sub plapuma cu o ciocolata calda in mana si sa te uiti la un film frumos.:)):X:XAstea sunt doar cateva idei, dar sunt o gramada de lucruri distractive pe care le poti face si singura.:)AAA...si mai poti sa-ti prinzi parul mai diferit sa vezi cum iti sta si cu alte coafuri!
Sper ca te-am ajutat!:)

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa vii cu mine la o cursa nationala cu camionul.

| Cσσкiє a răspuns:

Bună. Ai putea citi câte ceva de pe blogul meu( nu îmi fac reclamă), este http://aproapedeapus.blogspot.com/. Sau ai putea face teste online, ai putea să te uiţi la TV, să te uiţi pe diverse site-uri cu fotografii etc.
ƒiиεттч

| pitikaaaa a răspuns:

Fa ceva ce iti place...
aranjeaza`te, iesi cu prietenii
sau cheama pe cineva la tine nu stiulaughing fa ce ai uh chef

| DenysaLove a răspuns:

Eu am facut meditatii pana acum laughing
Mi-am omorat plictisealalaughing

| monique a răspuns:

Ajuta pe cineva, fa o fapta buna. Iti trece plictiseala si si castigi ceva: experienta (de exemplu ajuti pe cineva la curatenie, sau ai grija de copilul vreunei vecine, sau ajuti la teme pe vreun coleg) plus noi prieteni si relatii care iti vor fi de folos mai tarziu.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Fa-ti temele. Daca le-ai terminat citeste si/sau fa curat prin casa, rezolva integrame, citeste bancuri, etc happy

| blackboss a răspuns:

Joaca-te jocul de pe y8 cu ferma

| MădเSu a răspuns:

Nu stiu ask muzicaa joacate pe calculator iesi la o plimbare cu prietenii citeste etc