| vlad88 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Cat de bune sunt produsele de la NATURAL PLUS? cine a luat? un top firme suplimente cu preturi accesibile? dau funda. Multumesc

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Vezi mai bine pronutrition
natural plus nu prea se cumpara; eu de la ei nici macar nu stiu vreun produs in afara de dextroza

| vlad88 explică (pentru greyhound):

Whey-ul de la pro nutrition e bun? Nici nu vreau sa dau banii degeaba!

| greyhound a răspuns (pentru vlad88):

Wpi e bun

| dan52 a răspuns (pentru vlad88):

E mult mai calitativ whey pr[ de la Natural Plus, iar izolayl de whey, iso pure este peste wpi, cumpara ccu incredere!

4 răspunsuri:
| Florian_Popa_1988 a răspuns:

Eu cumpar de la ei de aproape 1 ani si sunt multumit de ele.cu siguranta exista pe piata produse de mai buna calitate dar si mai scumpe.raportul calitate - pret mi se pare foarte bun pentru cei de la natural plus