| Andreea_8766 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu idei pentru un cadou de >>>fetebig grinfundita:*

2 răspunsuri:
| Sshine a răspuns:

Pentru o fata? happy Ii poti lua flori, ceva simbolic.de exemplu o rama foto cu o fotografie cu voi 2 laughing, poti face o perna din aceea la comanda :d pe care sa fie scris un mesaj si sa fie o poza cu ea.sau ceva de genu` happy. am mai vazut pe la zile de nastere ca se duc bani desi mi se pare o prostie chatterbox adica frate asta poate face oricine rolling eyes sa continuam big grin eu am vazut niste evantaie d`alea japoneze foarte faine se pun pe pereti de obicei laughing adica eu zic ca merg thinking o cutie de bijuterii si ceva pe langa confused. ii poti lua haine, un parfum ( bineinteles, daca`i stii gusturile ca altfel o s`o dai in bara =D ). Acum depinde si de varsta happy. daca are intre 3-10 ani ii poti lua o papusa Hannah Montana, o cutie de bomboane si gata laughing. Dar daca e mai mare merge ce am scris mai sus not worthy. Sper n`am scris atata degeaba :-s

| Andreea_8766 explică:

E o colega si are 14 ani...si mi-a picat ea la tomobla...si eu nu stiu ce cadou sa ii fac