| v1u2byyhgb3 a întrebat:

Salut ce cadou pot cumpara la prietenul meu ma poate ajuta cineva cu ceva idei?

5 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

La prietenul tau poti cumpara multa iubire si un cadou pe care chiar sa-l poata folosi, in functie de ce stii tu ca si-a dorit de`a lungul relatiei voastre. (fara chestii care se pot pune in rama, perne, animale impaiate sau scrisori de dragoste lacrimogene)

| v1u2byyhgb3 explică (pentru WaterDrop):

Anume ce pot cadona?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti lua un ceas fain, niste poze cu voi doi in rama, ii poti scrie o poezie daca e mai romantic, daca e cocalar o bere Suceava si un pachet de tigari ashima si ai iesit ieftin laughing)

| nhhv a răspuns:

Un ceas, o cravată mișto(în cazul în care adoră stilul ăsta); dacă îi plac jocurile, cumpără-i unul. O boxă portabilă. Sunt atât de multe variante, tu doar fii atentă la ce-i place lui cel mai mult.

| Miur a răspuns:

As zice sa ii cumperi ceva ce il poate aminti de tine. Poate o bratara, o camasa, un parfum, o cana cu un mesaj dragut, un ceas, o pereche de casti, o baterie portabila ar fi un lucru folositor, o sapca poate cu un mesaj pe ea, ceva pentru sporturi daca face( de exemplu daca joaca tenis niste rachete si o minge de tenis ar fi o idee), o patura/perna(asa incat cand doarma sa se gandeasca la tine si poate gasesti chiar personalizate) si daca nu iti place nici o idee cumpara-i un cupon la magazinul lui preferat. Foarte dragut pe langa cadou ar merge o felicitare in care sa iti deschizi inima si sa ii spui cat inseamna el pentru tine. Si sa nu uitam, ceva foarte important e sa ii oferi multa iubire si atentie in aceasta zi speciala!