| Atotstiutorul a întrebat:

Ma poate ajuta cineva sa gasesc desenele animate Aladdin dar DUBLATE in limba romana? au fost pe tvr1 mai demult.ma intereseaza doar cel in care genericul este cantat de Horia Brenciu. funda bineinteles
-inainte de a raspunde ASIGURATE ca este serialul aladdin dublat in lb. romana si ca este horia brenciu

2 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Stiu eu un site, dar problema este ca episoadele sunt pe engleza. Uite: http://www.desene-animate-online.net/search.php?keywords=aladdin&btn=Cauta

| Atotstiutorul explică:

Inainte de a raspunde ASIGURATE ca este serialul aladdin dublat in lb. romana si ca este horia brenciu
Doamne Dumnezeule. Parintii tai trebuiesc pedepsiti ca au un copil ca tine