| biutzaB a întrebat:

Unde gasesc si eu desenele animate de pe fox kids Wunschpunch sau altele dublate in limba romana? va rog ajutor! dau funda :X

7 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Deseneonline.ro

desenedublate.ro

tongue

imi dai fundita?

| aumih16 a răspuns:

Erau interesant si desenul asta ce vremuri frumoase pe vremea cand exista jetix eu l-am prins cum am prins de altfel si ce-i cu andy? viata cu louie tick spiderman spiderman unlimited diabolik printesa sissi printesa tenko spioanele etc desenul asta chiar era tare era vorba de doi vrajitori care fac vraji dar nu reusesc sa le duca pana la capat pentru ca animalele lor de companie le strica planurile cand se duc pentru ghicitori iar dupa aia vine cineva un fel de ruda si ii pedepseste frumos desen unde sunt vremurile alea doamne cand era jetix sau fox kids era o placere mare nu ca in ziua de astazi cu disney channel gen violetta hannah montana magicienii din waverly place zack si cody ambele serii sonny si steluta norocoasa hai ca astea poate mi-au placut si mie mai putin violetta nini astea nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net/

| InTeReSsUl04444 a răspuns:

Desene animate poti gasi pe Cartoon/DYSNEY Chanel......Succes!