| Doarunaltutilizator a întrebat:

Mai e putin si o sa inceapa sezonul 5 din Samurai Jack, il asteptati cu nerabdare ca si mine?

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Da.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

A fost unul dintre desenele mele favorite iar sezonul ăsta, cred eu, se anunță iar o capodoperă!

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Https://www.youtube.com/watch?v=VSrv_n4tw7w

De asemenea revine în vară un anime care multora le-a umplut de asemenea copilăria de plăcere pe Animax, după o pauză de 8 ani. Hell Girl.

https://www.youtube.com/watch?v=Fk_fwiyGlJ8

| Doarunaltutilizator explică (pentru T0T):

Nu am auzit de el.
Bai frate ce pacat ca nu o sa avem si noi Samurai Jack in Romania, macar o sa il gasim pe net cred dar mai greu.

| T0T a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu o să fie greu. E așteptat de multă lume. Eu zic că o să fie lume care se ocupă și va pune o subtitrare.

| Doarunaltutilizator explică (pentru T0T):

Poate,ar fi bine.

| Doarunaltutilizator explică (pentru T0T):

Https://youtu.be/iDpcVC5C6EM
Asta e linkul de primul episod, a aparut mai devreme decat speram, e foarte tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si astept si serialul Getii: Superstitii si Razboi, sunt curios de ce o sa iasa.
https://www.youtube.com/watch?v=FVo80KsYZGI