| Michaelis a întrebat:

Mai este cineva interesat de desene manga de animeuri ....cine este sa-mi raspunda happy

9 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Ha ha ha, how funny, eu sunt, imi plac cele romantice big grin

| danimotenel a răspuns:

Am un prieten care vrea sa faca o manga, daca vrei iti zic id lui.

| Michaelis explică:

Cred ca nimenu nu a inteles laughing eu desenez manga si animeuri.

| Mark2012012 a răspuns:

Eu sunt interesat de asa ceva. Gasesti desenate caractere din animeuri pe deviantart.com

| toly a răspuns:

Eu sunt interesat de animeuri.am mai tradus si pe alte site uri animeuri dar as prefera sa gasesc pe cineva sa ma ajute sa fac un site cu animeuri

| Michaelis explică (pentru toly):

As vrea.

| toly a răspuns (pentru Michaelis):

Eu momentan sunt ocupat cu bacu dar de indata ce termin te anunt.da id de mes