| Martina5555 a întrebat:

Mai multe informatii despre Martina Stoessel? Cea care joaca in serialul Violetta?!
1.In ce filme a mai jucat?
2.A mai scos o melodie noua?
3.Cate sezoane are Violetta?
4.Cu cine este impreuna Martina in realitate?
Eu doresc sa scoata o melodie noua ca celelalte vedete crying(( dar mereu,nu vreau sa nu mai fiu fana ei, dar este lucrul care imi doresc cel mai mult de la ea.
Voi ce parere aveti? Nu vreau raspunsuri prostesti si fakewinkingwinking puppy dog eyes
Funda.

2 răspunsuri:
| LiimeXdx a răspuns:

1. A mai jucat în patit-o Feo. În 2013, Martina Stoessel și colega ei din serialul Violetta, Lodovica Comello au fost vocile lui Carrie și, respectiv, Britney, în Monsters University.Pe 12 mai 2014, Stoessel și-a publicat autobiografia sa în Argentina pentru prima oară, intitulată Simplemente Tini.
2. Nu.
3. Până acum, s-au anunţat a fi trei sezoane.
4. Conform publicatiilor din Argentina, tara in care se filmeaza serialul Disney Violetta, Martina Stoessel are un iubit, iar acesta este actorul Peter Lanzani.

Cât despre serial, mi se pare unul banal, iar informaţiile le găseşti oricum pe mii de site-uri. Însă dacă ţie îţi place, e ok.

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Poti cauta pe Wikipedia, acolo iti spune mai multe.
S-a nascut pe data de 21 martie 1997.
A jucat in patit-o Feo (rol secundar)si Monster University(subtitrare voce).
2.Supercreative (2014)
3.Are 3 sezoane cred.
4. Este impreuna cu actorul Peter Lanzani.
Sper ca te-am ajutat si daca vrei ofera-mi fundita (PS:Imi place mult serialul este chiar frumos, impresionant si superb).