| anonim_4396 a întrebat:

Mai primește cineva înjurături de la doua conturi? Azi dimineață de la un cont, acum de la altul! Cine sunt si de ce injura?

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Zilnic sunt înjurat pe TPU. Simt că lipsește ceva cand nu sunt înjurat

| Fatamuntilor a răspuns:

Raport la fiecare raspuns cu injuraturi e o solutie de moment!
sesizare la admin, dar trece prea mult timp.Si cum vin sarbatorile isi va face de cap mult si bine.Suspendarea pe termen neliminat nu este o solutie ca iou
si va face cont din nou
Eu zic cea mai buna solutie sa nu il bagi in seama in speranta ca se va plictisi.Sau toata lumea sa il ignore.

| J0B0MAT a răspuns:

Ohohoho, dar câte înjurături nu am primit în toți anii de când sunt pe acest minunat site.
Sunt indivizi care nu merită să îți bați capul cu ei.

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Or fi același cont? Unul I s-a șters! Cum îi trimit email de reclamație administratorului sa îl șteargă și pe acesta?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu frate nu am primit nicio înjurătură în privat.

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Jos la contact sau mai simplu report

| J0B0MAT a răspuns (pentru J0B0MAT):

Sau voturi cu nefolositor și eronat. Unii se supără și pentru astea.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Trimiti reclamatia la mail contact@tpu.ro

| Mosotti a răspuns (pentru J0B0MAT):

Voturile alea nu au importanta, dar pe unii ii bucura sa aiba cat mai multe pozitive si ii deranjeaza, ii inteleg.

| Mosotti a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu raport ci direct mail, e mai eficient si se rez mai repede, uneori raporturile nici nu sunt verificate.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Mosotti):

Te deranjează?

| J0B0MAT a răspuns (pentru Mosotti):

Eu când am dat report la ceva, în 90% din cazuri au dispărut.

| Mosotti a răspuns (pentru J0B0MAT):

Ce sa ma deranjeze? Eu am mai dat si nu s-au solutionat, doar cand am dat mail s-au rezolvat.

F bine ca la tine 90 % s-au rezolvat.

| J0B0MAT a răspuns (pentru Mosotti):

Păi tu poate dai la orice chestie minoră care te deranja, gen o opinie diferită. Eu dau la spam și jigniri grave.

| Mosotti a răspuns (pentru J0B0MAT):

Nu! Cum sa dau din orice? Dadeam doar la insulte si jigniri, atat.
Chiar nu ma deranjeaza o opinie diferita, pledez pentru libertatea de a face asta peste tot pe forumuri unde sunt.

Si aici am zis-o uneori "se supara ca prostul ca nu gandeste lumea ca el".

| Apokales a răspuns:

Nu, doar in fata.