| Maximus a întrebat:

Mai sunt 2 luni si jumatate, o perioada relativ scurta, pana la cea mai "magica" perioada a anului din punct de vedere spiritual si anume, Craciunul! Voua cum vi se pare aceasta perioada a anului si cum ati clasifica-o!

2 răspunsuri:
| justme_2041 a răspuns:

Craciunul este cel mai frumos si cel mai asteptat moment de catre copii si chiar uneori si de adulti! Eu una de abia astept:mirosul de cozonaci, toti in familie, bradul impodobit si Mos Craciun asteptat de toti! Si cel mai frumos cand ninge! Pupici:*

| aty91 a răspuns:

Craciunul este ceva magic, pacat ca s-a cam pierdut farmecul sarbatorilor. Este o perioada foarte frumoasa din an, asteptata cu sufletul la gura de la cei mai mici pana la cei cu varste inaintate.