| viki a întrebat:

Mai sunt cateva zile pana la inceperea unui an nou. happy
Ce a insemnat pentru voi 2009? Ati fi vrut sa fie altfel?

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

2009- a insemnat esec dupa esec, dezamagiri, rasturnari de situatie; am avut parte de putine lucruri bune; asa ca abia astept sa treaca si sa vina noul an;

7 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Pai am terminat liceul, am luat bacul, m-am indragostit, am baut, am fumat, am injurat... dalove struck a fost un an frumos

| Andruza a răspuns:

Am avut parte numai de necazuri adica mereu picam, si mi-am rupt mana deci pentru mine nu a fost un an bunhappysad

| miauu a răspuns:

A fost un an plin cu lacrimi pentru mine
numai certuri scandaluri

| Piscotel a răspuns:

2009 a fost anul chefurilor, al majoratelor, al calatoriilor, al banilor si al deciziilor.
Desi a inceput cu o relatie stabila, cu imbratisari si sarutari la 12 noaptea... acum ma gasesc singura si dezamagita.
A fost anul in care mi-am consolidat relatiile de prietenie si am alungat din viata mea toti parazitii.

2009 pentru mine a fost plin, a fost anul maturizarii treptate. Si nu, nu as schimba nimic din anul ce a trecut pentru ca oricum nu pot chiar daca as vrea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2009 a fost un an foarte bun! Mi-am facut cont pe TPU si multi prieteni aici! La servici a fost un an greu enorm de greu, dar cum eu merg inainte sper ca 2010 va fi mai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun an :X:X am realizat tot ce am vrut, m-am inteles foarte bine cu prietenii, mi-am recuperat o veche prietena si ak suntem cele mai bune prietene:X:X, la scoala am avut numai note de 10:X:X, m-am inteles super cu parintii, mi-am rerererereinoit iar iar iar garderoba.(de vreo 5 ori), am petrecut o vara super, ak iarna e super tare:X:X...deci a fost un an special in care mi-a mers extrem de bine, si nu as dori sa se schimbe nimic.(pe plan sentimental nu a mers chiar asa cum ma asteptam, dar e sa speram ca se va schimba ceva in 2010), in rest un an cu toate dorintele implinite,,,,,:X:X:X chiar o sa imi para rau ca vom intra in 2010, dar asta estesad :X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? niminc! eu sincer numai ghinioane am avut