| Sweety_3695 a întrebat:

Care intrati anul asta a 9-a? Ce simtiti? Tinand cont ca mai sunt cateva zile pana la inceperea scolii:-s

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Deabia astept love struck sa imi cunosc noii colegi. desi stiu ca o sa vreau sa se termine mai repede scoala. dar na.si am emotii. dar o sa fie bine happy

| DenysaLove a răspuns:

Si eu sunt boboaca laughingsmug
Am un pic emotii insa nu sa ma gandesc "aolo ce o sa fie" aolo cum sa ma comport"laughing
Neaoh go on
Sunt si fericita in acelasi timp deoarece imi dau seama ca am reusit inca un an si cu fiecare clasa trecuta sunt mai aproape de reusita vietii(adica ma refer la persoanele care vor sa faca ceva in viata, invata ca sa ajunga unde vor(ma rog nu chiar sa aiba numai 10 pe linie) ).
U ce simtismug? Ai emotiismug?

| DenysaLove a răspuns:

Eh nu ai dc sa iti fie frica:-J
Gandeste-te la niste chestii :
-incepe chiulul laughing
-asculti muzica in timpul orei laughing
-iesi pe hol cu fetele
-te uiti dupa un baiat acolosmug
-si multe altele :*.
In ce liceu ai intrat?

| lovenotsex a răspuns:

Eu sunt opusul, sunt in ultimul an de liceu. Dar bafta si nu trebuie sa ai emotii, este cel mai tare an din liceu, cele mai tari momente.

| Sweety_3695 explică:

Eu am emotiii fff mari, doar cand ma gandesc mi se strange stomacullaughing Pe o parte abia astept, dar mi-e si frica de ce va fi:-s

| Sweety_3695 explică:

Am intrat la liceul economic din Galati. Sper sa fie bine:*