| Diana7383 a întrebat:

Maine am o proba de aptitudini la sport si chiar nu stiu ce sa ma fac
trebuie sa fac 4 exerciti de gimastica acrobatica
podul il fac stramb, roata nu pot, lumanarea o fac bine atatastraight face de sfoara nici sa nu vorbim
nu stiu ce execriti mai sunt
mai stiti
va rog help
crying

2 răspunsuri:
| lala178 a răspuns:

Am o prezentare in care iti arata cum sa faci anumite exercitii. Poti incerca sa faci rostogolire inapoi stand in departat sau lumanarea din picoare.Sigur va fi mai apreciata decat cea de jos.

| robert1239 a răspuns:

Intr-o zi? No way.Ca sa fii sportiv sa ai anumite abilitati, trebuie sa faci tot timpul sport.Nu e chiar asa usor.Maine dau proba de azi fac sport ca mi se scoala mie si maine reusesc.