| yoanaionuca a întrebat:

maine am proba la sport si nu pot sa fac podul de jos crying nu stiu cateva sugestii conteaza. multumesc oricum!

2 răspunsuri:
| BeastMaster a răspuns:

Poi incearca sa il faci cu ajurorul cuiva de cateva ori si apoi incearca singur.Sau: Stai pe spate, inpingi puternic cu mainile in pode si cu picioarele, burta sus si ai reusitwinking

| anonnimaeu a răspuns:

O sa-l poti gandeste-te ca poti sa-l faci te asezi pe jos cum ti s-a explicat pe toata talpa,, si da-ti putere in maini, ridicate deodata! eu asa am reusit
big grin