| anonim_4396 a întrebat:

Maine este ziua profei de mate si ne-am gandit sa ii facem o surpriza care contine si o felicitare. spuneti-mi si mie va rog niste urari mai speciale

1 răspuns:
| darkgirl58 a răspuns:

Stimate Doamna Profesoara (spui numele) Cu ocazia zilei speciale din acest an va uram din tot sufletul putere de munca rabdare si daruire in cea ce faceti va apreciem foarte mult pentru efortul depus in scopul educari noastre La multi ani din partea noastra (sau ma rog clasei.)