| →• DeddY •← a întrebat:

Buna happy Help plzz... Spuneti-mi si mie niste urari de la multi ani. Maine e ziua la un coleg si nu stiu ce sa-i scriu.(i-am luat o felicitare) El e foarte de treaba... destept si cateodata simpatic; Ofer fundAaAA x:love struck

Răspuns Câştigător
| CrazySunshine a răspuns:

Pai este:
La multi ani (numele)!
La multi ani ai implinit ...ani multi inaine!
De la mine pentru tine La multi ani cu bucurie snatate pe vecie minte cat pe saturate fericire si bucate!

2 răspunsuri:
| PisuCluj a răspuns:

Maine este si ziua mea :d mie imi place asta
``Catelus cu parul cret,
Sa ai jeep-uri in cotet
Si o vila cu piscina
Pe madonna ca vecina.``
asta e comic :d

| veveritaveve a răspuns:

A trecut ziua colegului, din pacate, dar, pentru viitor stii unde le gasesti. Mesaje de La multi ani http://ofelicitare.ro/mesaje/la-multi-ani de tot soiul: amuzante, serioase, traditionale...

Întrebări recente