| gabitzuuu11 a întrebat:

Maine incepe scoala! Va bucurati? happy

21 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Nu, as vrea sa mai stau acasa sa lenevesc toata ziua.

| Bonotralalala a răspuns:

Da da, ma bucur straight face. Huo! Am constatat ca urasc modurile de predare si profesorii cu starea lor, nu materiile in sine! straight face

| ignore a răspuns:

Nuuuuuu.tot mai bine e acasahappymai ales ca acum vine perioada cu tezele si trebuie sa invatam.

| ClaraLove a răspuns:

Nu,sunt mega suparata

| danimotenel a răspuns:

Nu... mai ales eu care credeam ca azi e sambata...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si Nu.Da pentru ca imi este dor foarte dor de colegi si NU pentru ca am ore cu diriga.laughinga si pentru ca am mate.laughing

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Si da si nu.
Da, pentru ca o sa imi revad colegi si pentru ca indiferent cat de "urata" ni se pare scoala, o sa ne prinda bine.

Nu, pentru ca mai simt nevoia de relaxare si liniste is lipsa de stres.

| Ryuuzuka a răspuns:

Da foarte tare laughing.

| TuttyFk a răspuns:

NU. Cu colegii nu prea vorbesc eu prea multe deci nu sunt incantat. Dar macar dupa 1 luna ( fara sambete duminicii ) vine iar vacanta si gata. Nu imi pasa de colegi. Sunt foarte deprimat ca incepe maine.

Răspuns utilizator avertizat
| Diiiaaღ a răspuns:

Daaa\:d/
U?

| gabitzuuu11 explică (pentru Diiiaaღ):

As vrea dar nu prea laughing Si da si nu nu stiu ce sa zic

| Diiiaaღ a răspuns (pentru gabitzuuu11):

laughing)

| yyo a răspuns:

Nu straight face

| yonutz_1730 a răspuns:

Da eu ma bucur ff tare:X serios nu fac misto

| Sprike a răspuns:

Da,fiindca o sami revad toti colegii mei nebuni big grin

| adryana2000 a răspuns:

Paii... sa o luam asa! Bucurie este pentru ca ajung la colegii mei, gasca de nebuni care ascultam muzica la maxim in fiecare pauza si ne distram. Tristete este pentru ca incep testele, notele bune si mai putin bune, urletele profesorilor, bataile colegilor care nu sunt deloc simple. Cred ca si la tine e la fel. si bucurie si tristete. Bafta multa la scoala!

| dada12 a răspuns:

Da si nu:
da pentru ca o sa ma intalnesc cu colegii
numai e mult pana vine vacanta cu cat incepe scoala cu atat nine mai repede vacanta happy
pentru. ca invatam totusi lucruri pentru viitor
nu pentru. ca vin tezele le urasc
avem o profa de mate nasoala
teme mda groaznicwinking

FUNDA?/

| MoshuleTu a răspuns:

Nu. Binenteles ca nu.As vrea sa mai lenevesc mereu la pc, sa ma joc, sa dorm, dar pacat ca s-a sfarsit asa repede vacanta.

| Sabyna9 a răspuns:

Da si nu