| LanguageMaster a întrebat:

Majoritatea hoților și tâlharilor cu cetățenie română din străinătate sunt țigani?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu neaparat, am si daci liberi care fac toate porcariile prin Europa.

| dullcat a răspuns:

Nu avem de unde sti.Ar trebui sa cauti statistici despre subiect in tarile respective.

| lpavel a răspuns:

Corect!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marcel Ciolac nu-i de al vostru mă? Sânge sprct Român? PSD nu-i partidul care va îngropâ țara mă? Și îi votați an de an și tot voi va alegeți cu nimic. Cazul Caracal Gheorghe Dincă va sună cunoscut? Ați uităt gata? Ce a pățit fetele alea? Tot română de al vostru PSD și Aurul care va îngropâ țara și va ia pâinea din gură la la copii voștri și familie voastre și va lasă fără munca nu-s mă Românii "patrioți" de ai voștri? Voi nu vedeți ma cine va tâlhărește an de an și va ia mâncarea de pe masa și va fură pe față voi sunteți orbi? Nu vedeți situația actuală! În care este România au ieșit oamenii pe străzi de disparare de foame de necazuri și probleme care sunt furați pe față de tot voi voi îi votați și tot voi va talahriți și va dați în cap unul la altul voi singuri va îngropați de uni singuri nu țiganu este de vină nu sângele meu este de vină ca voi va omorâți și furați și violați între voi Pădurile cine le taie mă? Camione și le vine la străini? Cine la votat pe Iohanis președinte? Cine ma? Dece nu ieșiți în față sa recunoașteți Adevărul? Tot voi lați votat "patrioți" care va dați în cap unul la altul și va furați între voi va omorâți între voi și aveți ură față unul de altul unde va duceți când auziți de România fugiți uni de alți de voi "patrioți" sa nu va auziți sa nu vă vedeți aveți ură unul pe altul întrei voi. Prea fericitul Danile nu-i Sfântul vostru care ma miluiește și sfințește de violuri? Leați uitat? "Patrioți" și "sfințiiiiii" spurcați "oamenii" "buni" Români spurcați.

Lăsațim sânge în pace ca a-ți belit pla ultima ora va spun dacă mai vad ceva legat de sângele meu orice ce fel de întrebare legat de sângele meu și ne acuzați de tot felul de rahatruile când voi va faceți singuri rău la propia țară și între voi voi Români Patrioti violatori spurcați criminali

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai habar că-ți Românii tâlhari și hoți sunt în străinate închiși toți Românași de a-și voștri patrioți

| LanguageMaster explică (pentru anonim_4396):

Numai Austria nu vrea România în Schengen?