| Raul a întrebat:

Mami, mami vreau sa ma fac gamer profesionist! am nevoie de o facultate pentru asa ceva?laughing

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Mamica?! fa-te gamer.

| Ana a răspuns:

Cred ca da, fiul mamei laughing

| Gabystelistu95 a răspuns:

Si la ce vrei sa te faci gamer profesionist? La Counter-Strike?

| Chocolate a răspuns:

Hahaaalaughing)

| Chocolate a răspuns:

Gluma pare odata ce spui"mami, mami"si la sfarsit pui"laughing"...si nu trebuie nici un fel de facultate, joaca'te toata ziua si gata!

| Raul explică:

Crea.atza si nu mai stiu cum...eu nu glumeam la faza asta straight face

| m4them4tic a răspuns:

Mai bine te-ai face game tester decat "gamer profi". Plus ca in romania sunt cluburi de gaming axate doar pe CS(si parca tu displaceai acest joc). Plus ca daca devi game tester, ai ocazia de a juca diferite jocuri inaintea tuturor gamerilor big grin.