McDonald’s Romania a transformat Piata George Enescu intr-un labirint de zambete

McDonald’s Romania a transformat peste noapte piata George Enescu din Bucuresti intr-un adevarat loc de joaca, plin de bucurie si distractie. 24 martie a fost ziua surprizelor pentru toti prietenii McDonald’s, iar in Bucuresti, peste 1000 de oameni au sarbatorit bucuria si zambetele, trecand pragul unui labirint imens construit in piata George Enescu.

Evenimentul face parte din initiativa globala imlovinit24, prin care McDonald’s ofera 24 de cadouri de bucurie, in 24 de orase, pe parcursul a 24 de ore. Ziua a inceput in Australia cu o cana de cafea uriasa in care trecatorii s-au putut juca si relaxa in drum spre munca, a continuat cu un “Big Mac Selfie” in Dubai si un concert surpriza sustinut de Jessie J pentru un grup de fani norocosi in Londra, pentru a se termina cu un concert in Los Angeles sustinut de Ne-Yo.

Labirintul zambetelor din Bucuresti a fost locul in care surprizele s-au tinut lant de la miezul zilei pana spre seara pentru toti cei care i-au trecut pragul. Plina de provocari, fiecare activitate din labirint a fost inedita si a surprins curiosii prezenti la eveniment cu concerte de opera in cel mai neasteptat moment, cutii-surpriza sau oglinizi deformatoare. La final, toate zambetele participantilor au fost adunate pe un ecran imens, oferind imaginea de ansamblu a cadourilor de bucurie oferite de evenimentul McDonald’s tuturor celor prezenti.

imlovinit24 este o actiune prin care McDonald’s si-a propus sa uneasca virtual unele dintre cele mai importante comunitati ale sale si sa ilustreze intr-un efort global ceea ce brandul face deja in fiecare zi – ofera bucurie catre milioane de persoane. Evenimentele imlovinit24 s-au desfasurat timp de 24 de ore in 24 de orase din lume, precum Mar del Plata, Sydney, Viena, Rio de Janeiro, Guangzhou, Hong Kong, Catania, Milano, Seul, Auckland, Varsovia, Lisabona, Madrid, Stockholm, Dubai, Copenhaga, Londra, Los Angeles, Ho Chi Minh, Paris, Manila, Tokyo, Toronto si Hong Kong.

12 răspunsuri:
| Drathmnight a răspuns:

Mișto

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ați fi putut posta înainte de 24 martie.

| andrei1237 a răspuns:

Interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-ati sters primul rasp., incredibil! laughing

| Kyılε a răspuns:

Cred ca era full acolo

| lBroken69 a răspuns:

M-aţi dat pe spate, ha, ha, ha.

| Meez a răspuns:

Wow, neinteresant. laughing

| GokuSan a răspuns:

Mda,asa este!

| Teo_Teo_1975 a răspuns:

Tare!

| viNk a răspuns:

Foarte frumos

| furnica25 a răspuns:

Wow!