| walooo a întrebat:

Merita sa dai 10 ∈uro pentru Spotify?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta este o intrebare pusa la misto?
Odata ce ai pus-o la categoria "sex si dragoste"... ori doar incapabil sa intelegi ce reprezinta fiecare categorie si sa o alegi pe cea corecta?
Alege categoria "conversatii", atunci cand nu esti capabil sa selectezi categoria corecta!

| walooo explică (pentru Violleta2022):

E cea mai populara

| Violleta2022 a răspuns (pentru walooo):

Nu are importanta popularitatea categoriei, ci seriozitatea si corectiudineade a incadra intrebarea la categoria corecta, daca doresti sa primesti raspunsuri serioase.

| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Spotify nu merita nici un ban fiindca este ca si Deezer = site-uri care pirateaza muzica si nu platesc corect drepturile de autor din ascultari si vizualizari cantaretilor. Daca esti interesat cum sa faci download muzica in format mp3 sau flac din Spotify ma poti contacta aici ca sa ati dau link-urile si cum sa faci > http://www.Twitter.com/DeeJay_REMiX_DJ, Poti folosi si > Muzzo.ru care are play online, cautare sus in pagina in limba engleza si jos in pagina unde este bara de ascultare download direct intr-un singur pas in format mp3 de o calitate foarte buna?

| bahoiSmekerul2006 a răspuns:

Nu stiu bos recomand casetofonu cu casete care functioniaza pe curent electric