| Giumali_Samil_1990 a întrebat:

Mi-a aparut o problema cu placa de sunet. Dupa ce am lasat PC'ul in stand.by, dupa 30 de minute nu l-am mai putut scoate din aceasta stare. Am dar reset! Dupa ce a pornit, nu mai functiona sunetul, asa ca am instalat driverul de sunet, dar nimic. Am intrat in Sound and Audio Devices si am gasit msj >. Am incercat diverse metode vizionate pe YouT, insa niciuna nu a dat roade. Uitati ce-mi apare:
http://s15.postimg.org/r0chdw617/image.jpg
Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Daca eram in aceeasi situatie incercam sa dezinstalez driverul de acolo de unde iti apare semnul exclamarii in device manager si sa-l instalez pe curat de pe cd-ul placii de baza sau de sunet. Daca nu ma tem ca ceva nasol s-a petrecut cu windowsul si nu-ti accepta driverele. Si va trebui sa reinstalezi windows-ul.

4 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Ai incercat sa intri in system restore sa dai restore la o data anterioara intamplarii asteia?

| Giumali_Samil_1990 explică (pentru AlexanderAdrian):

Am incercat intocmai cum mi-ai spus, dar nu vrea!

| Giumali_Samil_1990 explică (pentru Giumali_Samil_1990):

Inca ceva, vad ca nici Youtube nu mai merge..., in rest, playarele PC'ului merg, dar fara sunet!

| Giumali_Samil_1990 explică (pentru AlexanderAdrian):

Si-a revenit... nu stiu ce i-am facut, dar merge, asta conteaza!

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Giumali_Samil_1990):

Daca eram in aceeasi situatie incercam sa dezinstalez driverul de acolo de unde iti apare semnul exclamarii in device manager si sa-l instalez pe curat de pe cd-ul placii de baza sau de sunet. Daca nu ma tem ca ceva nasol s-a petrecut cu windowsul si nu-ti accepta driverele. Si va trebui sa reinstalezi windows-ul.