| Alessia15 a întrebat:

Mi-a expirat numarul de cosmote si am sunat in mai putin de 12 ore la relatii cu clientii, unde mi s-a spus ca numarul deja nu mai exista in baza de date...
Stie cineva daca ma pot prezenta la un magazin cosmote sa cer o cartela cu acelasi numar? Sau cum ar trebui sa procedez pentru a-mi recupera numarul?

1 răspuns:
| Klaus666 a răspuns:

Prezintă-te la un magazin cosmote explica-i ca ti-a expirat numarul de teleofon el iti va da o alta cartela cu acelasi numar nu mai stiu cat era pretul parca 50 lei sau mai mult nu mai stiu sigur