| Alessia15 a întrebat:

Mi-a expirat numarul de cosmote si am sunat in mai putin de 12 ore la relatii cu clientii, unde mi s-a spus ca numarul deja nu mai exista in baza de date...

Stie cineva daca ma pot prezenta la un magazin cosmote sa cer o cartela cu acelasi numar? Sau cum ar trebui sa procedez pentru a-mi recupera numarul?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu exista in baza de date inseamna ca ai sunat mai tarziu cu mai mult de 12 ore.De obicei un nr ti-l scoate din baza de date dupa expirarea perioadei de gratie care inseamna cateva luni. Daca nu reincarci intre timp.10 luni parca stiu.In aceasta perioada doar primesti apeluri.Nu poti apela.

| Alessia15 explică (pentru darrio2007):

Multumesc pentru raspuns in primul rand, iar in al doilea rand, nu aveam niciun motiv sa mint aici ca am sunat in mai putin de 12 ore...intelegeam daca ma duceam la magazin, acolo poate aveam tendinta de a minti, ca sa par mai credibila...
Din pacate, intre timp am ajuns si la o reprezentanta cosmote si nu se mai poate face nimic...nici macar la abonament nu imi pot recupera numarulstraight face

| darrio2007 a răspuns (pentru Alessia15):

Eu nu am spus ca minti.Ai inteles gresit.Dar o cartela nu poate disparea asa, peste noapte, dintr-o baza de date.

| Gro424 a răspuns:

Nu