| yonutz63991 a întrebat:

Mi-a intrat apa in ureche si ma intrebam cum pot sa o scot... Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| georgiana999 a răspuns:

Daca esti acasa si ti-a intrat apa in urechi foloseste un betisor special. Daca e vorba de mare atunci cand iesi din apa cu ajutorul mainii mai exact cu partea de la incheietura spre mijlocul palmei apesi usor urechea ca si cum ai desfunda o ghiuveta doar ca tu trebuie sa iti dau capul in lateral pentru a permite apei sa iasa.

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

O sa-ti iasa. E ca atunci cand mergi la mare.

| Saibot95 a răspuns:

Stai cu capul aplecat vreo 10 minute si iti iese...te asigur!