| Alëxąndŕą a întrebat:

Mi-a murit calul, in metin2 si vreau sa spun ca nu stiu cum sa il renvi joc famousmt2 e in germana asa ca daca ma duc undeva unde sa dua pe ce optiune am iar maimutelor costa 0 yang am avut cal normal nu armat si decate ori il chem sta intins pe jos crying( si sunt 3 feluri de iarba maimutelor roz albastru si verde si ce fac ca am dat cick dreapta pe ele si nu s-a intamplat nimic am inteles ca trei sa ma duc la grajdar daca da ce casuta apas prima a doua s-au a treia stiti e cam rusinos ca am lv 75 si am cal normal...

Răspuns Câştigător
| Apy a răspuns:

Iei iarba maimutei o poti gasi in pestera maimutelor luptand cumaimutele si ti-o dau astea pe cea buna

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa imi fac un cont pe metin 2 in germana va rog spunemiti