| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am anulat contul tagged. Intre timp m-am razgandit si vreau sa il reactivez. Cum se procedeaza?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fa-ti altul, nu il poti reactiva daca l-ai anulat, scrie adminului daca vrei totusi
http://www.tagged.com/help.html

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inesis2000@yahoo.com
florian
simion

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As dori sa imi reactiveez contul tagged steliana_pesa@yahoo.com. Mentionez ca mi-a fost dezactivat din motive necunoscute mie.Va multumesc anticipat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, nu stiu ce s-a intamplat dar cineva mi-a sters contul pe tagged, il vreau inapoi cum fac, am imail dragos_te2005

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cum mi sa dezactivat pagina de tagget.si o vreau inapoi pe aceeasi va rog.stanescuiul@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum i-mi reactivez din nou contul pe tagged? il vreau inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu vreau sa-mi anulez contul de tagged cum sa fac e foarte urgent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu cineva mi-a sters contul de pe tagged ma puteti ajuta sal reactivez johny_john77@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am facut cont pe tagget, si nu imi mai stiu contul adresa de e_mail pe care am facut contul, ca nu am mai intrat de mult cum pot sa imi recupar contul

| mazilukatiusa a răspuns:

Mi am anulat contul si doresc unul nou cu alta adresa

| mazilukatiusa a răspuns:

Vreau sa mi recuperez contul pe tagged

| livezeanu a răspuns:

Mi-a fost anulat contul cu adresa de mail livescu56@yahoo.com si vreau sa il reactivez.Cum procedez?

| estefania a răspuns:

Si eu l-am anulat si nu stiu cum sa-l recuperez

| Stian_Lacramioara_1967 a răspuns:

Vreau sa imi recapt conttul tagget