| android12 a întrebat:

Mi-am cumparat un pc cu procesor Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3. 40GHz x 8 ‎(3. 40Ghz), 12 gb ram hdd de un TB si placa video NVIDIA GeForce GT 530 de 2 gb.ce parere aveti? e bun de ceva? merge orice joc pe el? cam cat ar costa in Romania? eu l-am luat din Italia am facut o alegere buna in legatura cu el?

3 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Nu e bun. Poti sa-l donezi unui nefericit ca mine si sa-ti iei un Alienware!

| Rockafellas a răspuns:

Salut. Nu, nu e bun de nimic, ai dat bani degeaba pe el, imi pare rau pentru tine. Bafta

| android12 explică (pentru Rockafellas):

Wa cacatule cum nu e bun capul tau nu e bun cocalarule