| Ionut2878888 a întrebat:

Mi am făcut abonament la Vodafone, cu tot cu telefon astăzi mi-a ajuns cartela dar nu și telefonul, știe cineva care e procedura? am sunat ei spun ca urmează sa vina după 9, a mai făcut cineva, asa e?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui normală sa fie asa deloc când faci abonamentul cel faci în 2 proceduri prima ora îți dă cartea după teleofnul? Prosti...ce este ne în regula la mijloc.

| Ionut2878888 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu stiu, tocmai de aia întreb sper sa se găsească cineva care și a mai făcut și știe