| RebbeSKhon a întrebat:

MI-am facut o comanda ieri seara de la Fan Courier. Cand v-a ajunge comanda din Bucuresti pana in Oradea la mine?

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Pai daca ai comandat sambata seara, s-ar putea sa nu ajunga decat marti, ca duminica firma la care ai comandat nu cred ca lucreaza, deci o sa puna coletul la Fac Courier abia luni, si atunci ajunge la tine Marti dimineata.
Daca ai comandat sambata pana la ora 1-2 atunci sunt sanse sa ajunga luni happy

| RebbeSKhon explică (pentru Castorul):

Multumesc Castoru, chiar marti mi le trimis happy

2 răspunsuri:
| Catystar a răspuns:

Va dura un pic. Dar merita asteptat! fundita garofitza?