| eliza7943 a întrebat:

Mi-am visat iubitul ca ma insela cu fosta iubita, iar el nu avea nicio remuscare, ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Visele despre infidelitate ascund, de fapt, o lipsă de încredere în sine. Faptul că te îndoieşti de partenerul tău se traduce prin faptul că te îndoieşti de tine însăţi. Sau, şi mai precis, de capacitatea ta de a te face plăcută, de a seduce, de a fi iubită pentru ceea ce eşti cu adevărat.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca tu crezi asta cand esti constienta

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă că ai scenarii în cap.

| Drimmero a răspuns:

Nu juca fifa in visul tau?

E cam paradoxal sa-l visezi ca te insala cand tie ti se luase de el la intrebarea anterioara.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca ai visat. Cred ca doar aia inseamna.

| Catrice a răspuns:

Ca dacă nu te înșală deja, o sa o facă in curând.

| Hammurabi a răspuns:

Dă-i papucii.
Dacă are tupeul să te înșele și în vis...

| sofisis a răspuns:

Inseamna ca in subconstient ai frica asta.

| oglindasultanului a răspuns:

Ca te simti amenintata de cea din urma.

| Paul754880338 a răspuns:

Cel mai sigur este o refulare a unei posesiuni excesive. Linisteste-te a fost doar un vis! Tu nu ai avut niciodata un vis erotic, sau intotdeauna a fost doar cu el? Sper sa nu ne auda acum:-))

Răspuns utilizator avertizat
| OrdanKarris a răspuns:

Inseamna ca ar trebui sa-i dai frumos pantalonii jos si sa-i faci o felatie, sa te asiguri ca nu pleaca nicaieri.

| Plato a răspuns (pentru OrdanKarris):

O asigura asta ca nu mai pleaca? Poate ramane doar cu banii dati. laughing

| EdyCapriRosu a răspuns:

Fosta ta iubita?