| Anonim5321 a întrebat:

Mi se ingrasa foarte repede parul;/ Am incercat multe lucruri, gen sa ma dau cu otet si altele pentru a nu se mai face asa insa nimic! Va rog daca stiti o modalitate buna pe care a-ti incercat-o si v-a ajutat sa scapati de aceasta povara sa mi-o spuneti si mie! Dar nu vreau sa imis spuneti despre medicamente sau astfel de lucruri pentru ca nu vreau.Cel mai bun raspuns primeste FUNDAA! MUltumesc

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mai schimba samponul. 2-3 spalari le poti face cu sapun lichid.

| Anonim5321 explică (pentru anonimg):

Stiam ca sapunul lichid nu face bine parului:X

| d2i2n2 a răspuns:

Pai depinde din cate in cate zile de speli pe cap.Dar daca folosesti otet nu rezolvi nimic.Incearca sa te dai cu balsam sau cu placenta.Nu mai stiu alte modalitati.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?