| anonim_4396 a întrebat:

Mi se pare ca de cateva zile, lumea e cam tristathinking oare de ce?

13 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Dar cine-i trist?big grin
Aaa...si nu-i de la vreme.La mine e soare si sunt 22 de grade.Nici nu stiu ce caut in casa pe vremea astalaughing.

| Arthur a răspuns:

Probabil pentru că am fost plecat...laughingAcum se vor întrista şi mai tare pentru că am revenit. rolling on the floor

| Flav a răspuns:

Te inseli, lumea nu e mai trista, lumea e plictisita de rutina in care se afla. Si culmea, nu fac nimic in legatura cu acest aspect; intervine: monotomia, limitarea si nuantele de mizantropie ce ne face mai egoisti, inchisi in propriul eu sau mai putin sociabili.

| CosteaVlad a răspuns:

Poate de la vreme... big grin

| CosteaVlad a răspuns:

De fapt asta e o chestie generala. Si la mine la scoala cand e innorat si e vreme najpa afara si profii si colegii au niste fete de zici ca le-a murit... pofta de viata laughing. Cum iese soarele, cum se insenineaza toti la fata big grin. Cine poate sti motivul.hee hee

| Andreea_8014 a răspuns:

Din cauza filmului Avatar, n'ai auzit ca provoaca depresie laughing)

| Annitu a răspuns:

Hmmm.thinking e criză. ce sa facem?laughing

| SufletDeCopil a răspuns:

Asa este sad intr-adevar ...nu stiu ce s-a intamplat darsad ai dreptate lumea devine din ce in ce mai trista datorita problemelor familiare, prietenilor, dragostei.etc.asa ca trebuie sa avem mare grija la ceea ce facem si ce spunem ca sa nu mai ranim si noi si pe altcinevasad e destula lume care sufera.nu prea cred ca ar mai trebui si in plus? thinking

| Maia a răspuns:

Problemele de zi cu zi fac lumea mai trista, apoi criza asta face oamenii nervosi si tensionati din cauza datoriilor, a necazurilor etc.Sunt oameni care nu prea stiu sa ia ce e bine din necazuri si sunt suparati si posomorati mai mereu.Monotonia si plictiseala sunt in continua crestere (la unii), iar apoi se transforma in tristete! (parerea mea)

| graylady a răspuns:

Sa zicem ca s-a modificat putin rutina thinking Adica s-a facut frumos afara, asa e de cate ori se schimba vremea se schimba si starea de spirit, dar nu intotdeauna in rau...Doar o parere...:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La asta ma gandeam si eubig grin...la vremelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate esti si tu taur laughing, si mie mi se pare la fel si am citit in zodiac ca asa e in perioada ianuarie-februarie si prin aprilie isi revin lucrurile.
Daca nu ma insel(si scuze daca da), paul era aparatorul tau? ee, cred ca te-a parasit, si te-ai intristat! sad

| Madalinaaaaa a răspuns:

Buna intebare.