| chiftelutacrocanta a întrebat:

De ce e lumea trista?

18 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Viata si societatea ii fac sa fie asa.

| T0T a răspuns:

Fiecare cu motivul lui. Nu toată lumea e tristă.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Daca va ia Soton cupa Mikey Mouse, promiti ca nu cumperi streang?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Lasă-i că îi demonizăm pe sfinți.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Aveam cu ei etapa asta,, stam pe bara, voi cu City, deplasare mega-grea acolo.
Face lupta si mai interesanta pentru podium... Chelsea e campioana, au batut si pare ca nimic nu ii mai opreste.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Ține-ne pumnii cu City.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Nu tin pumnii niciuneia,, 2 adversare directe pentru Arsenal, egal sa iasa in derby si sunt multumit.
Nu ii cantati prohodul lui Arsenal,, avem acasa cu City, cu voi, deplasare la Pool, deplasare la Spurs, deci jucam cu toate adversarele din top.

| justanotheruser99 a răspuns:

Eww...
Cred ca e si vina ta aici. Întrebările tale, care pe vremuri starneau rasul datorită gradului de idioțenie se rarefiaza (sau nu le mai bag eu in seama, nu stiu sigur). In rest, fiecare are o zi proasta, unii chiar săptămâni. Așa ca, au si motiv sa se simtă prost.

| Clorox a răspuns:

Tu esti?

| BlackRose03 a răspuns:

Sunt mai multe motive.De ce? Ti se pare ca persoanele care te inconjoara sunt prost dispuse?

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Ca nu esti tu langa acea lumea kiss

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Astazi am fost pusa numai pe complimente laughing

| syd a răspuns:

De fotbal kek

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Lumea e trista ca asa e.

Răspuns utilizator avertizat
| Kathrinex a răspuns:

Pentru că lucrurile negative ies la suprafață.