| pastru009 a întrebat:

Mie mi se pare mai bine un singur trandafir la intalnire; este mai romantic.
Voi ce credeti? Un trandafir rosu foarte frumos ingrijit si romantic pentru o intalnire sau un buchet cu trandafiri?

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Heii. Tocmai mi.am intrebat prietena, si mi-a spus direct : 'Unu!' este mai romantic. Si inseamna mult mai mult love struck

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este suficient un fir de floare!
Pa, pa.

| Musique a răspuns:

Unul singur.
Multă baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florile mi se par oricum, in general inutile cand vine vorba de a fi oferite la o intalnire sau profesorilor la inceputul anului scolar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este suficient sa apari la intalnire cu mana in cur. Macar sa apari.

| Xenya a răspuns:

Este suficient un singur trandafir.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Doar un trandafir este suficient. Un trandafir sugereaza intimitate. Asa un buchet parca e prea atragator de priviri dimprejur.

| ILoveWeekends a răspuns:

Unul singur