| Viitorulapropiat a întrebat:

este mai frumos sa cumperi un trandafir, gen neimpachetat sau mai multi in buchet? Si la o prima intalnire intre un baiat si o fata pe care am cunoscut-o pe net si urmeaza sa intreb daca vrea sa fie cu mine, e ok sa ma duc cu niste trandafiri?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai bine ii duci doar unul. Buchet si astea mi se par ok sa le duci la aniversari, zile de nastere etc. Nu asa pentru o prima intalnire cand poate nici sa nu mearga treaba.

| Violleta2022 a răspuns:

Doar 1 singur trandafir!

| Vanishgold a răspuns:

Unul singur e mai dragut.

| AlexSandu17 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti putin, pana la urma v-ati cunoscut pe internet, nu te repezi. E mai frumos cand totul se intampla treptat, parerea mea, poate altii sunt de alta parere.
Cat despre trandafir, un gest foarte frumos din partea ta. Adu-i doar unul, il va aprecia oricum. Unul si bun! Dar daca totusi crezi ca e prea putin, n-ar strica si o ciocolata laughing