| Andrei200202 a întrebat:

Negrii se tatuează cu cerneală albă?

Răspuns Câştigător
| Darkmagic a răspuns:

Buna? laughing
Nu ai vazut niciodata un negru tatuat?
Andrei, trage si tu un Google cu Mike Tyson, Chris Brown, T-Pain sau Tupac.
Se fac cu un negru....mai negru. big grin

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bună intrebare!

| Catrice a răspuns (pentru Darkmagic):

Nu i-ai văzut pe aia din triburi tatuați cu cerneală alba, roșie, albastra etc?hee hee

| Darkmagic a răspuns (pentru Catrice):

Tribalii folosesc vopseluri pentru a sublinia anumite stari de moment.
Niciun individ, (mai ales din mediul tribal), nu si-ar face tatuaj (care este permanent) in culorile date de tine ca exemplu, sa il vada vanatul sau dusmanul...decat daca e tampit. happy
Cand pielea este prea inchisa la culoare pentru tatuaje, (care de obicei sunt de culoare neagra), tribalii apeleaza la cicatrizare ritualica. (Isi fac niste rani fioroase) big grin

| Catrice a răspuns (pentru Darkmagic):

Eh detalii detalii

| Darkmagic a răspuns (pentru Catrice):

Ihi! In detalii sta lumea...si cafeaua mea care a dat in foc cat ti-am raspuns la comentariu!
Iesi cu o cafea, sau nu-mi mai comenta in veci!
Si Amin. happy

| sierra1 a răspuns (pentru Darkmagic):

" | Darkmagic a răspuns: Nu ai vazut niciodata un negru tatuat?"

deh, mai avem și noi lipsuri...

| Catrice a răspuns (pentru Darkmagic):

Oho,daca ai știi ce cafea buna fac la ibric...

| Darkmagic a răspuns (pentru sierra1):

Buna? laughing
Nu ai vazut niciodata un negru tatuat?
Andrei, trage si tu un Google cu Mike Tyson, Chris Brown, T-Pain sau Tupac.
Se fac cu un negru....mai negru. big grin

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna intrebarea. Dar nu, tot cu neagra.

Numai bine!

| Freya1 a răspuns:

Colorat se tatueaza.