| Toffifee a întrebat:

Nici eu nu ascult Bieber dar nu inteleg o chestie.Adica voi astia care nu sunteti fani, nu va face placere sa-l ascultati de ce va face placere sa va bateti joc de fani, sa ii jigniti? Uitati ca nu au mai mult de 12 ani?;) In plus faceti pe inteligentii aiurea. Fiecare are dreptul sa asculte ce are chef muschiul lui. Daca nu va place o intrebare de ce mai raspundeti in batjocura? Mie nu mi se pare inteligent ca o persoana care se considera "inteligenta" sa se coboare la mintea unui fan Bieber pe care il considera retardat si sa-l injoseasca. Eu cred ca fac asta numai pentru imagine. voi? Sa vada lumea cat de "culti" sunt ca nu asculta JB.

Am gasit intrebarea asta si m-au ingrozit raspunsurile de mai jos...
http://www.TPU.ro/......m-watch-v/

Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

WoW, nişte răspunsuri îngrozitoare. Recunosc că mie nu`mi prea place, doar 2 melodii Love me şi old time. Sunt chiar frumoase, pur şi simplu oamneii şi-au făcut ură pe el şi pe fainii ''nebuni'' care toată ziua "JB, JB love strucklove strucklove struck''.