| SummerSmile97 a întrebat:

Pentru fani lui Justin Bieber si pentru cei a lui Selena Gomez uitati-va la articolul asta si spuneti-mi parerea voastra;)
http://www.mtv.ro/......rie-foto/2

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce este rău în asta?
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Chiar nu credeam ca vor fi vreodata impreuna!
imi pare rau sad
selena e mult prea buna pentru el...

pa-pa

| Andruza a răspuns:

Mie imi vine sa ii omor pe aman2
rolling on the floor adica nici el nici ea nu sunt asa buni
adica nu se potrivesc oh go on
Iar pe ea o urasc laughing [scuze pentru faniii]
El oh go on asa si asa oh go on

| Elyy_1788 a răspuns:

WOW!
Daaa...stiu ca au fost impreuna...si arata super bine J. B.laughing

| PikaRawrr a răspuns:

Intradevar se potrivesc dar il urasc pe justin: e un fraier si un prost[scuze pentru fani] selena e ok si ea dar nu stiu cum a fost atat de fraiera sa il ia pe justin

| thisissolawl a răspuns:

Mie nu mi se pare ca e justin bieber, el e mai scund decat selena si nici nu prea seamana

| ღShawtyღ a răspuns:

Proasta aia cu J. B? rolling on the floorrolling on the floor Saracutzu' baiat nu-l credeam chiar asa prostutz.Sincer cred ca se face de ras cu aratarea aia langa el. dupa ce ca habar n'are sa cante, toate melodiile ei sunt facute in fel si chip, mai este si increzuta si barfeste pe altii.ma lasi oh go on
Nu am putut sa o suport pe fiinta aia de cand am vazut'o prima data! Mai bine Justin s'ar cupla cu Jasmine Villegas ca aia de de 1000 de ori mai frumoasa si nici nu e brafitoare oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O urasc pe anorexica aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai ce de bani fac astia doi pe timpul vostru pierdut. te umfla rasul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prosti si fraieri amandoi...se potrivesc nu e o problema, caci amandoi sunt fraieri happy

| Addaaa99 a răspuns:

Wow. habar nu aveam, nu preea sse potrivesc, dar in fine "iubirea". nu discuta.
Funda.[pentru nimica]. si eu ti.am dat.