| anonim_4396 a întrebat:

Nina Dobrev este impreuna cu Ian Somerhalder?

Răspuns Câştigător
| Claw a răspuns:

E pentru promovarea serialului, eu stiu ca ei sunt buni prieteni, poate cu Stefan sa aiba ceva pentru ca e o chimie intre ei, poate nu.Doar de dragul promovarii si prieteniei. Apropo abia astept sezonul 2, am inteles ca o sa fie o nebunie. Go Vampire Diaries!big grin

13 răspunsuri:
| Baky a răspuns:

Daaa! in revista bravo scrie ca Nina vrea ca Ian sa o ceara de nevasta!

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

E una scris in carti si alta e filmul. Din cite am inteles Ian are prietena (blonda), fiuu...
Ce sa zic, as vrea sa fie impreuna, se privesc minunat...

| M4gd4L3n4 a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred ca sunt impreuna deoarece exista mai multe lucruci care nu se potrivesc, daca erau impreuna si cand au facut filmul, lau fi pus pe el sa joace rolul lui stefan, in al 2 lea rand e mai mare decat ea cu peste 10 ani, sa fim seriosi, iar al 3 lea ar fi cum spune toata lumea ca ian e cu blanda aia urata.

| hsr a răspuns:

De fapt este destul de logik ca ei sa fie impreuna pentru promovarea serialului deoarece la sf damon ramane cu elena. oricum si eu cred la fel.Pentru publicitate, se vede ca sunt prieteni f bunibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La fel de informata sunt si eu ca si sabinutza10.Paul are deja pe cineva iar intre nina si ian [smug] se vede cu ochiul liber ca se infiripa ceva intre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sincer nu cred ca este pentru promovare ar fi culmea si ca sa o luam logik daca era pentru promovare facea un cuplu cu paul wesley ca iar fi venit si ei mai usor datorita rolului pe care il are in serial.si ca sa va lamuresk sunt impreuna au dovedito si paparatzii si pozele si mai ales timpul foarte mult petrecut in preuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce frumos ar fi sa fie impreunaaaaaa:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde stii ca ramane la sfarsit cu damon?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum naiba sa ramana damon cu elena?rolling on the floor
cititi cartile si vorbiti dupa aiatongue
elena o sa o omoare pe katheline, o sa moara oarecum si elena, dar "invie"(nu mai stiu ce spirite i mai dau o sansa) si nu isi mai aduce aminte nimic din viata ei.Stefan o ajuta sa isi recupereze memoria si acum sunt la cartea nou aparutahappylaughing.Ori cum, elena ramane cu stefan, deci nu cred ca ian si nina sunt doar pentru publicitatetongue.So think abouttongue

| DIENUTZA12 a răspuns (pentru anonim_4396):

In primul rand se scrie katherine! iar in al doilea rand producatorii au spus ca nu va semana deloc cu cartea altfel care ar mai fii suspansul! am citit si eu cartile si pana acum nu seamana mai deloc cu acel film filmul e prea tare! FUNDA?

| DIENUTZA12 a răspuns:

Da este impreuna cu el! au chiar o relatie amoroasa iar paul wesley(stefan salvatore) este casatorit in secret cu torrey devitto(meredith) Sper sa iti fie de ajutor app sigur e asa! PS:toti actorii denumiti mai sus sunt din celebrul film the vampire diaries! Funda?

| deeaberghes a răspuns:

Am citit pe un site ca eu doi sunt impreuna. Oricum, intre ea si Paul nu exista chimie; insa cu Ian e altceva.Sunt frumosi impreuna.

| sabinutza10 a răspuns:

Eu am vazut pe un site ca sunt impreuna. Si claw...intre Nina si Paul nu este nici o chimie. Intre ea si Ian chiar exista. Si in plus, Paul are prietenahappy