| ririsa a întrebat:

Niste seriale faine gen tvd, tw, originals, lucifer, arrow, the flesh? sa auba chestii supranaturale.

3 răspunsuri:
| xByte a răspuns:

Daca ai vizionat/vizionezi Arrow & The Flash, iti recomand Legends of Tomorrow.

| GeneralR15 a răspuns:

Grimm e genial dar are 7 sezoane.
Legend of the seeker

| RoxanaRamona96 a răspuns:

The Blacklist, nu este cu chestii supranaturale dar merita vazut. Eu l-am vazut de ori pana acum, si astept sa apara continuarea.
Este vorba de unul dintre cei mai mari infractori cautati de CIA FBI KGB etc.el se preda la fbi si ofera o lista de infractori de top ca sa ii prinda dar ii va comunica doar unei tipe Elizabeth Keen care este noua ei zi in agentie.