| ririsa a întrebat:

Cine imi recomanda niste seriale faine? big grin Seriale gen Teen wolf, The vampire diaries, The originals, Secret circle, The arrow...

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Black mirror, game of thrones, vikings, supernatural, bates motel, mr. robot, prison break.

| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove,True Blood,Midnight, Texas,The Gates,Shadowhunters: The Mortal Instruments, The Magicians, Damien, Supernatural, From Dusk Till Dawn: The Series

| Jouliete a răspuns:

Astea sunt si preferatele mele, ai putea vedea: Lucifer(este despre cel mai mare demon cazut pe pamant), The flash ( un supererou care il inalneste pe arrow), The Originals ( primii originari ai vampirilor care se intalnesc cu cei din "jurnalele vampirilor"), Scream(crime horror), Once upon a time( povestile din tinerete care eu legaturi intre ele), Eye candy(este vorba despre o fata urmarita) si iti mai recomand si Famous in love( despre o fata care intra in lumea vedetelor). Acestea sunt din lista mea pe care o urmaresc si avand in vedere ca si cele care leai pus tu imi plac mult, am zis ca poate te vor interesa si acestea.

| Gabriel9707 a răspuns:

Banshee, Altered Carbon, Breaking Bad si multe dintre cele care au fost mentionate.

| alexfab33 a răspuns:

Game of thrones

| Girlwholovesleep a răspuns:

Supernatural, Stranger Things, Riverdale, Grimm;

| Chiţu_Andreea_1991 a răspuns:

Poti intra pe https://vezi-online.org/ si gasesti cam toate tipurile de seriale

| Dariacs a răspuns:

Pretty little liars
Lie to me
Stranger things
Game of thrones
Supernatural
Lucifer
https://filmeseriale. online/
(Mai gasesti aici)