| anonim_4396 a întrebat:

Niste site-uri sau grupuri pentru persoane introvertite sau persoane care nu se incadreaza in norma sociala? Mi-ar placea sa cunosc oameni cu experiente similare

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Niste site uri sau grupuri pentru persoane...care nu se incadreaza in norma sociala?"

de exemplu:

https://www.gandul.ro/......ii-9599434

| SkandallKamataru a răspuns (pentru sierra1):

Moor laughing laughing ma gandeam ca i-ai dat link cu un grup in care esti si tu, dar i-ai dat cu puscaria laughing grupuriile alea le tii pentru tine.
Bine jucat! (Te-a suparat raspunsul meu arogant, putin piperat?)

| sierra1 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

" SkandallKamataru: Moor ma gandeam ca..."

bade: omul a vrut site cu d-ăia ce ~nu se incadreaza in norma sociala?"~

Așadar care-i deci problema ta? Mori in liniște (doar asta declarai) dar nu te lăuda cu asta

| StoicAnalysis a răspuns:

Pentru a face ce? Daca tu crezi ca asta te va scapa de problema, sa stii de pe acum, ca nu te va scapa de nici o problema. Ci doar vei sta la fel de neintegrat social, doar ca impreuna cu alti neintegrati social. De ce ai tu nevoie, este de un psihoterapeut care sa te puna inapoi pe picioare.