| anonim_4396 a întrebat:

Notele primite la testele initiale se trec in catalog sau nu?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu se trec... daca s-ar trece am da de naiba

| bluuuu a răspuns:

Nu. dar se tin cont de ele. de note. si noua ne zic profesori asta...se tine cont.crede-ma ca si eu am luat 3 la mate.da l-am intrebat pe prof si o zis ca nu se trec la niciomaterie dar, se tin cont. si daca suntem ''cuminti'' ceea ce la noi in clasa nu e posibil nu le arata la parinti la sedinta. dar sa speram ca nuwinking. nu nu se trebuie in catalog